O nas

STRADALE Classics zajmuje się pozyskiwaniem samochodów klasycznych z całego świata. Skupiamy się na najciekawszych modelach od oldtimerów przez youngtimery, samochody luksusowe, sportowe, egzotyczne i współczesne, które zdobyły już miano kultowych. Samochody klasyczne to nie tylko nasze hobby. To pasja i całe nasze życie, dlatego każdego dnia wyszukujemy i starannie selekcjonujemy najlepsze egzemplarze samochodów.

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy oraz znajomości rynku pojazdów klasycznych, jesteśmy w stanie zaproponować samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Przed zakupem każdy samochód poddawany jest szczegółowej kontroli pod względem technicznym i formalnym. Nasze pojazdy mają udokumentowaną historię, są bezwypadkowe oraz mają oryginalne przebiegi. Opisy są dokładne, rzetelne i prawdziwe. Staramy się sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów, dlatego sprzedawane przez nas pojazdy to nie przypadkowe „okazje” z nieznaną historią i niepewnym przebiegiem, tylko egzemplarze najwyższej jakości dla wymagających.

Wszystkie sprzedawane przez nas samochody są naszą własnością. Nie są to auta komisowe. Nie oferujemy „wirtualnych” pojazdów. Sprzedajemy samochody, które fizycznie posiadamy i w każdej chwili możemy udostępnić do sprawdzenia. Klient ma możliwość sprawdzenia kupowanego samochodu w każdy wybrany przez siebie sposób.

Samochody są w pełni przygotowane do rejestracji na terenie Polski lub UE. Dokonujemy wszelkich opłat celno-podatkowych. Nie zaniżamy wartości pojazdu, nie sprowadzamy pojazdów jako pomoc drogowa czy pojazd specjalny aby uniknąć akcyzy. Wszelkie opłaty dokonywane są w sposób właściwy, legalny i uczciwy, dzięki czemu klient ma 100% pewność, że zakupiony przez niego pojazd nie będzie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez Urząd Skarbowy.

Samochody importujemy głównie z dobrze przez nas rozpoznanego rynku japońskiego. Można na nim znaleźć najlepiej zachowane i najbardziej zadbane egzemplarze samochodów klasycznych.

Dlaczego europejskie samochody sprowadzamy z Japonii?
Posiadanie niemieckiego samochodu z kierownicą po lewej, czyli niewłaściwej dla Japończyków stronie w Japonii uznawane jest za szczyt luksusu i prestiżu. Ponadto kultura dbania o samochód i jego regularnego i właściwego serwisowania jest dużo wyższa niż w Europie i jest sprawą honoru dla Japończyków. Kochają oni szczególnie niemieckie samochody i pedantycznie o nie dbają. Z uwagi na to, iż kierownica jest po lewej stronie, bardzo trudno jeździ się takimi samochodami w ruchu lewostronnym, jaki obowiązuje w Japonii. Każdy przejazd przez bramki na autostradach czy na parkingach to duże utrudnienie. Z tego powodu samochody takie są bardzo rzadko używane (głównie weekendowe przejażdżki lub uczestnictwo w zlotach). Dzięki temu nawet kilkudziesięcioletnie pojazdy mają bardzo niskie przebiegi i doskonały stan techniczny oraz wizualny.
Niemieckie samochody z kierownicą po lewej stronie z rynku japońskiego modelowo nie różnią się od wersji europejskich. Są tylko bardziej zadbane.

Oprócz sprzedaży pojazdów, oferujemy szereg dodatkowych usług związanych z motoryzacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. USŁUGI

SZUKASZ SAMOCHODU, KTÓREGO NIE MAMY W OFERCIE?

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ! ZNAJDZIEMY SAMOCHÓD TWOICH MARZEŃ!